Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
93 milyara cok dolu olmayan 1.4 turbo astra aldik hayirli olsun masallah alirim
Hayirli olsun, kazasiz belasiz insallah...
Direk taşıma isi yüzünden mi abi
Coupe deyince arabanin boyunu kisaltmadan mi yapcan?
sadece arka kapi iptali seklinde dusunuyorsan olabilir ama on kapi arkaya binecekler icin yeterli gelmez bu durumda.
ayrica arac uzunlugunu ayni tutarak arka kapi iptali bence hos durmaz, eger coupe lerin kapi boyu seninkinden bi 10-15 cm daha uzunsa ve onlardan bulabilirsen o zaman bi ihtimal ama o kadar fark olacagini da sanmiyorum.

Sagolasin dedigim gibi benim degil muhtemelen cokda kullanma sansi bulamam ama tabiki ihtiyac aninda kacirabilecegim bir araba daha oldu :D
Bos ama bos anlatamadim sevdi aldi
Şimdi gördüm resimleri bu pakete bir stil paketi şart, baya eksikliği toparlıyor. Opel de bu düşünceme katılmış 2018 modellerinde bu paketi standart sunmuş. En azından boya standartta buzdolabı almamışsınız :)

Şimdi gördüm resimleri bu pakete bir stil paketi şart, baya eksikliği toparlıyor. Opel de bu düşünceme katılmış 2018 modellerinde bu paketi standart sunmuş. En azından boya standartta buzdolabı almamışsınız :)
Bana kalsa bu araba da hicbirsey yok mazda bunun 2 kati daha dolu ama iste zevk ve renk ne diyecen. Rengini ben sectim beyaz aldirtmam kullandirtmam

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)
Sagolasin hacim :)
Hayirli olsun, kazasiz belasiz insallah...

Coupe deyince arabanin boyunu kisaltmadan mi yapcan?
sadece arka kapi iptali seklinde dusunuyorsan olabilir ama on kapi arkaya binecekler icin yeterli gelmez bu durumda.
ayrica arac uzunlugunu ayni tutarak arka kapi iptali bence hos durmaz, eger coupe lerin kapi boyu seninkinden bi 10-15 cm daha uzunsa ve onlardan bulabilirsen o zaman bi ihtimal ama o kadar fark olacagini da sanmiyorum.
Abi cok sagol tesekkur ederim daha iyileri size diyecem (gtr falan :p)

5DE72M.jpg
W78kEq.jpg
muhtemelen cok bana gelmeyecek ama olsun persembe ben teslim alcam zaten bi bakarim durumuna
Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız belasız mutlulukla binin inşallah.

Welcome to PSA group :D :D :D

Hayırlı uğurluyor olsun kaptan, kazasız belasız sürüşler diliyorum inşallah, babanla yarışmaya kalkma senin mazdayı yer :p
Sagolasin cok hacim.daha iyileri sizlerin olsun insallah allah razi olsun. Valla herhalde boy boy fark yerim turbolu arac sonucta.
Peder simdiden pimpiriklige basladi bana demecler veriyor oglum bak alirsan arabayi atmosferik degil bu turbo yaglanmasi vs diye muhendisligini otturuyor evde
Yanliz ilginctir renklerimiz birebir ayni. En cok onu sevdim ben:D

Yok allah kaza bela vermezse bir sure daha elde tutmayi dusunuyorum sagolasin bu arada daha iyi sizlere insallah
Manyak gibi 2 benzinli araca sahibiz artik ailede bir akilli yok

Yahu benzin dediğin masrafmıki
Ben az önce arabamın 2018 masraflarını topladım. 3170 tl hiç bişey yapamadan cebimden çıktı. Daha benzin dahi almadan yol yapmadan 3170 tl :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...