Geyik Testleri

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Testi geçtiği hız düşük ama hız artsa da araba dağılmıyor. Tepkileri iyiymiş.
Düşük ağırlık merkezi etkisi gibi duruyor xc40 da böyle dönüyordu.Biri iple ortadan çekiyormuş gibi.Espnin önden kaymaya müdahalesiyle toplayan suvlardan farklı geldi.Güvenli..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Station'ları sevin diyoruz da, station'ların çoğu sedan versiyonuna göre sağlam patlıyor.
Bu arkadaşın rahat tavırları "allroad" versiyonunun helva süspansiyonlarından. 3008 gibi sağa sola yatan araba yapıyorsanız, ona göre tedbirli esp koymanız gerekir. Audi burayı atlamış =)

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
A4 quattro imiş bir de, açıkçası ben de biraz daha tutarlı sonuç beklerdim.
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum, V90 CC'nin testi. CC yükseltilmiş versiyonu, normal V90 daha da iyi.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Kia bu işin üstesinden gelemeyecek gibi duruyor.

Bana tipik bağımsız süspansiyon sorunu varmış gibi geldi. İş maalesef bağımsız süspansiyon koydum benim arabam en iyi yol tutan olmuyor. Bazen arabanın burnunu içeri sokabilmek için arkasının oynamaya izin vermesi lazım bunun içinde arkaya bağımsız koyduysa ön takımların ekstra kaliteli olması gerekiyor yoksa böyle kafadan açmaya meyilli oluyor.

Gerçek kaliteyi ve çalışılmışlığı Focus kullanarak çok rahat bir şekilde anlayabiliyorsun yoksa araba geyik testini 79 ile tamamlamış bu gayet güzel bir hız. :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bana tipik bağımsız süspansiyon sorunu varmış gibi geldi. İş maalesef bağımsız süspansiyon koydum benim arabam en iyi yol tutan olmuyor. Bazen arabanın burnunu içeri sokabilmek için arkasının oynamaya izin vermesi lazım bunun içinde arkaya bağımsız koyduysa ön takımların ekstra kaliteli olması gerekiyor yoksa böyle kafadan açmaya meyilli oluyor.

Gerçek kaliteyi ve çalışılmışlığı Focus kullanarak çok rahat bir şekilde anlayabiliyorsun yoksa araba geyik testini 79 ile tamamlamış bu gayet güzel bir hız. :)
Aslında hızıyla ilgili sorunum yok ama o hıza göre çok tutarsız, dengesiz davranıyor araba. Hatchback ceed çıktığında da böyleydi. Testte ki makine torsiyonlu bile olsaydı sonuç değişmezdi. Hatta bir miktar daha kötüye gidiş de olabilirdi ama maalesef dediğin gibi iş sadece süspansiyon koymakla bitmiyor. Araç hemen her denemede önden kaymak istiyor gibi davranıyor.

1.58'de arka tarafta gözüken focus, ' çekil lan çekil bir haltı beceremedin ' der gibi test alanına çıkıyor zannettim ashdahsd :D

• Haha

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İyi çalışan bir esp daha...
Bir kere gazladıktan sonra tövbe edeceğim araba yapmışlar.
Kesinlikle esp'nin müdahaleleri olmasa bu aracın fiziksel olarak yapacağı hareketleri düşünemiyorum bile. Her arabada esp hayati rol oynuyor ama bunda ki durum cidden farklı. Xceed aslında yerden biraz daha yükseltilmiş bir model olduğu için dezavantajlı görebiliriz ama normal ceed'in de halini bildiğimiz için ne desem boş. Tasarımını beğendiğim modellerden biri olduğu için ceed ailesinin hali üzdü beni açıkçası.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kesinlikle esp'nin müdahaleleri olmasa bu aracın fiziksel olarak yapacağı hareketleri düşünemiyorum bile. Her arabada esp hayati rol oynuyor ama bunda ki durum cidden farklı. Xceed aslında yerden biraz daha yükseltilmiş bir model olduğu için dezavantajlı görebiliriz ama normal ceed'in de halini bildiğimiz için ne desem boş. Tasarımını beğendiğim modellerden biri olduğu için ceed ailesinin hali üzdü beni açıkçası.
buna fikrini alalim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım