Saat

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot
en-ucuz-lorus-rt348cx9-erkek-kol-saati_9886595.jpg
bende bu var gayet memnunum şık,kaliteli gösteriyo ayrıca 250 ye almıştım 2 sene önce
lorus rt348cx9

Baskentli

Profesör
11 Eyl 2016
106
115
1,185
Ankara
IMG_0121.JPG
Bir miktar casio(edificeler dahil)dan sonra seikoya geçtim kararımdan baya memnunum. Hedefimde gps solar serisi. Gps konumunuza göre saati ve saat dilimini otomatik ayarlıyor. Bide saat konusunda size tavsiyem saati saat konusunda uzmanlaşmış köklü firmalardan alın. Geri kalan lacoste tommy vb markalar ciddi mânâda sadece marka satıyorlar.

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
Bu arada küçük bir bilgi veriyim Amazon.de Türkçe seçeneği ile açık ve Türkiye ye gönderim yapıyor.Gümrük vergisini de kapıda ödüyorsunuz,para kargo yola çıkmadan kartınızdan çekilmiyor.

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
ee ordaki herşey dahil paradan ayrı bidaha mı para ödüyoz :/
Haksız rekabete yol açıyormuş diye yurt dışı alışverişlerde muaf sınırını 30 euroya indirmişti yanlış hatırlamıyorsam Türkiye,yani 30 eurodan pahalı ise buraya gelince gümrük vergisini de ödüyorsunuz.(Fiyatı yanlış hatırlıyor da olabilirim tabii araştırmak gerekiyor)

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
lac2010695.jpg

Şu saatten kullanıyorum. Tam saat almaya heveslenicem annemin kullanmadığım saatleri durdurup ücra köşelere atması aklıma gelince vazgeçiyorum :D

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Valla abi sen fikrini aklindakini soyle buluruz birseyler yeni issizlik malzememi buldum ben :D bi kac hafta boyunca arastiririm artik anca alirim ben
Benim aklımda ilk önce victorinox var da fiyatlar biraz fazla adam gibi kaliteli birşeyler varsa aklınızda dusunurum japon olur İsviçre olur:rolleyes:

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
~1980 de alınmış saatim var. Geçen seneye kadar kullandım. Her gün istikrarlı şekilde 3 dakika ileri atıyordu. Müthevazı ufak bir kendisi saat. Pilli değil. Zaman içinde water resistant özelliği kaybolmuştu yağmur yağdığında içi su damlacıkları oluyordu ama çalışmasına tesir etmiyordu. Şuan kurma koluda bozulduğu için kullanamıyorum. Anlıycağınız ilgi alaka ve bakıma ihtiyacı var önericeğiniz bir yer var mı ?
Markasını hatırlamıyorum oris olabilir.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Benim aklımda ilk önce victorinox var da fiyatlar biraz fazla adam gibi kaliteli birşeyler varsa aklınızda dusunurum japon olur İsviçre olur:rolleyes:
Victorinox hic denk gelmedim abi. Nasildir degildir bilmiyorum. Cami safir olsun kasasi saglam olsun benim icin olmazsa olmaz gerisi muyim degil.seikolar eminonunde ucuz . Skagen ler pahali. Tissot gene ucuzdu. Geri kalan markalar bakmadim abi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım