Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,365
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Beyler bana acil izmir içinde başımı belaya sokmayacağım bi rent a car lazım bayram için araba lazım en az 3 yada 4 günlük bi fiyat uygun olması lazım avis garenta gibi firmalarda 4 günlük 1000 tlyi gördüm. Aracın sedan olması haricinde segmenti markası çok farketmez. biyerle anlaşacaktık adam yan çizdi kaldık ortada. yardımlarınızı bekliyorum
İzmir'de kurumsal kiralama şirketleriyle çalışmazsan başını belaya sokma ihtimalin %60'ları bulur :) En azından bende oran o civarlardaydı :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
You know nothing gtep nothing.
.
04f.gif
THE BEST OR THE NOTHING :D:D.

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
@DuzboruDownpipe La hani hava alanından beraber uğurlayacaktik Ceyhun'u . Sırtına vura vura gondeririz bizim köyün adetidir :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendi gitsin olm banane biz gebzeye gideriz yeter

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

EmreKRC

Profesör
8 Eyl 2016
824
3,018
3,820
İzmir - Denizli
İzmir'de kurumsal kiralama şirketleriyle çalışmazsan başını belaya sokma ihtimalin %60'ları bulur :) En azından bende oran o civarlardaydı :D
abi biliyorum biliyorum kurumsal olanlar da maşallah clioya 3 gün 660 lira istiyolar o da bana çok kış dönemi olsa sıkıntı yok ama malum hem yaz hem bayram fiyatları 3 katına çıkarıyolar. bende de o civarda abi risk 2 sene denizlide rent a carda çalıştım çakallıklaarı biliyorum o yüzden girdiğim yerdeki ortama göre davranıyorum ya ardıma bakmadan kaçıyorum yada hiç girmiyorum içeri mümkün olan en riskle hareket etmeye çalısşıyorum :D hallettik gibi ebi bi aksilik çıkmazsa budget ten alıcam arabayı :) çok sağol abi :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,365
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
abi biliyorum biliyorum kurumsal olanlar da maşallah clioya 3 gün 660 lira istiyolar o da bana çok kış dönemi olsa sıkıntı yok ama malum hem yaz hem bayram fiyatları 3 katına çıkarıyolar. bende de o civarda abi risk 2 sene denizlide rent a carda çalıştım çakallıklaarı biliyorum o yüzden girdiğim yerdeki ortama göre davranıyorum ya ardıma bakmadan kaçıyorum yada hiç girmiyorum içeri mümkün olan en riskle hareket etmeye çalısşıyorum :D hallettik gibi ebi bi aksilik çıkmazsa budget ten alıcam arabayı :) çok sağol abi :)
İyi yapmışsın. Önce sağlık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım