Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,034
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Astra K'yi baygi begenen insanlar var. Sasirdim. Ne olarak kötü ki anlatir misin abi ?
Sürüşüne sallayamam, çünkü hiç sürmedim. O konuda ezbere konuşmayayım. Ben ancak showroom'da incelediğim kadarıyla konuşabiliyorum. Orta donanım diye bindirdikleri arabada emniyet kemeri yükseklik ayarı yoktu. Orta konsoldaki plastik kalitesi bariz şekilde Leon'un bile altında kalıyordu. Hani Focus'larda meşhur ortadaki ekranın önündeki çıtır çıtır dandik plastik vardır ya, onu gördüm. Kapı ve koltuk detaylarında, bagaj ve pandizot detaylarında filan kalite çok gerideydi. Bindiğim araçta iç mekanda birkaç işçilik kusuru da görünce iyice soğumuştum. Yeni Clio'yu hafifletelim derken iç mekan kalitesini eski kasaya göre berbat bir seviyeye indirmişler ya, Astra'da da aynı şeyi sezdim. Hafifletmek için iç mekanda çok çalışmışlar maalesef. Tasarım güzel, teknik tabloda veriler güzel, ama kalite ı-ıh...

krsdqnqrd

Elit Apaçi
2 Şub 2017
74
172
810
Antalya
.

Ekli dosyalar

• IMG_20170604_104013.jpg
    IMG_20170604_104013.jpg
    26.2 KB · Görüntüleme: 230
Son düzenleme:

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Gençler alırım bir h.o laptopumun ssd sayısını ikiye cıkarttım birde arşiv için hitaci 7200rpm hdd taktım, 1 samsung evo m2sata ssd, 1 samsung evo850 500gb ssd var üstüne birde uefi şekilde win8.1 endüstri versiyon çaktım lisanslı yemin ederm ucuyo suan makine i7 cpu ile 970m gpu yu derinliklerime kadar hissedioyurm :D

WhatsApp Image 2017-06-04 at 08.45.12.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım