Konu dışı : Aşk beklemediğin bir anda mı gelir yoksa sen mi arayıp bulmalısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turgay ibiza

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
2
22
545
Bir noktada insanın kendi kendini,ne olacağını kesinlikle bilemediği ve muhtemelen geçirdiği güzel günlere boy boy fark atacak berbat hislere bir ömür boyu sahip olmasına sebep olacak kocaman bir boşluğun içine atma çabasıdır arayış içinde olması.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Hoşlandığım bi hanım kızımız da bana arkadaş olarak görüyorum seni demişti, bi şekil dil yaptım arkadaş sevgili olabileceğimize doğru gidiyordum ama ben seni hep bi abi gibi gördüm dedi, arka fonda sevdiğim kız bana abi diyince şarkısı. Ok kib by dedim usulünce. Bi hafta sonra Msj atıyo seni kaybetmek istemiyorum diye. Yarım akıllıymış o zaman anladım

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben senin herşeyin olurum deseydin ya üf yapamamışın git :D

Hawkerx

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
9
12
595
Tecrübeli bir abiniz olarak genç arkadaşlara tavsiyem, aşırı yakışıklı değillerse aşkın onlara bekleyerek gelmeyeceği yönünde. Arayınız adaylar yaratınız. Tabi bunlar öylesine çıktığınız kişiler olacak. İşte gerçek aşk tam bunlarla uğraşırken vuracak size. Birde en umutsuz zamanınızda gelme gibi bir huyları da vardır. Keza bana öyle oldu, bir ilişkim bitti bir daha aynısı olmaz sandım. Daha iyisi oldu. Son bir tavsiye daha, Allah insanın karşısına tam olarak anlaştıgı içten sevgi sıcaklık duyduğu kişiyi bir kez çıkartıyor hadi taş çatlasa iki sakın onu bulunca kaybetmeyin.....Her ne olursa olsun....

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Hoşlandığım bi hanım kızımız da bana arkadaş olarak görüyorum seni demişti, bi şekil dil yaptım arkadaş sevgili olabileceğimize doğru gidiyordum ama ben seni hep bi abi gibi gördüm dedi, arka fonda sevdiğim kız bana abi diyince şarkısı. Ok kib by dedim usulünce. Bi hafta sonra Msj atıyo seni kaybetmek istemiyorum diye. Yarım akıllıymış o zaman anladım

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ah ah bu karı milleti böyle knk hep yedekte birini tutmak istiyolar :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
posta%20%C5%9Fairleri%20(1).jpg

afdsfdasf :D :D

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Tecrübeli bir abiniz olarak genç arkadaşlara tavsiyem, aşırı yakışıklı değillerse aşkın onlara bekleyerek gelmeyeceği yönünde. Arayınız adaylar yaratınız. Tabi bunlar öylesine çıktığınız kişiler olacak. İşte gerçek aşk tam bunlarla uğraşırken vuracak size. Birde en umutsuz zamanınızda gelme gibi bir huyları da vardır. Keza bana öyle oldu, bir ilişkim bitti bir daha aynısı olmaz sandım. Daha iyisi oldu. Son bir tavsiye daha, Allah insanın karşısına tam olarak anlaştıgı içten sevgi sıcaklık duyduğu kişiyi bir kez çıkartıyor hadi taş çatlasa iki sakın onu bulunca kaybetmeyin.....Her ne olursa olsun....
Söylediklerine katılıyorum, aşırı yakışıklı olduğum için gidip konuşmadım hiç, onlar geldi aşklarına <3 :D güzel tespit beğendim.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Evet beyler aşk hayatıma gelen güncellemenin içeriğini paylaşmak istiyorum.
3 yıllık sözlümden ayrıldıktan sonra bir kız girmişti hayatıma bundan 1.5 yıl önce. Ona sözlümü anlatmıştım resmen üzüntümü paylaşmış bana destek olmuştu. Çok iyi gelmişti Allah razı olsun o günden sonra ayda-2ayda bir görüşürüz. En başta bana karşı birşeyler besliyormuş sonradan öğrenmiştim. Fakat önceki ilişkim yeni bittiği için karşı cinsten hiç kimseye karşı bir şey besleyemez, yeni bir ilişkiye başlayamaz durumdaydım. Ah salak kafam ama napayım elde değil, sonradan anladım bu kız doğru insanmış. Hani gece yarısı film açarsınız izlersiniz film bittikten sonra bu neydi ya keşke izlemeseydim dersiniz tam ardından aradığınız filmi bulursunuz ama saat çok geç olmuştur ve uykunuz gelmiştir ya işte tam olarak böyle. Kendimi hazır hissettiğim an yani bugün geldi ve kızı arayıp hislerimi herşeyimi anlattım. Yaklaşık 2 saat konuştuk telefonda. Sonuç; kızın hayatında biri varmış amudakonyak. Kız kıbrısta psikoloji okumakta ben ıspartada makina müh. Niye telefonda 2 saat konuştu bu dıbına konyakladığım diyenler için.

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
@Yasin Aygun Geçmiş olsun kardeşim. Bazı şeylerin bekletilmemesi gerekiyor maalesef. Ama önceki mesajlarımda da bahsettiğim gibi önüne bir sürü fırsat çıkacak. Kimini değerlendirebileceksin, kimileri ise boşa gidecek. Üzülme yahu, gencecik adamsın elbet seni mutlu edecek birini bulacaksın. :) Hadi ben de bir güncelleme yapayım o zaman. Bu hafta çarşamba günü nişanlandım. Yaklaşık 3 yıldır hayatımda olan biriciğim müstakbel eşim oldu. 2017 mayıs gibi de evleniyorum inşallah. Hazırlıklar başladı. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım