Konu dışı : Aşk beklemediğin bir anda mı gelir yoksa sen mi arayıp bulmalısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yav olmaz olsun öyle iş :D ben kolay kolay yarıda kitap bırakmam ama resmen yalvarıyordu okuma beni diye. Bu arada daha biraz önce fotoğrafını çektiğim çakmak kayboldu gören duyan bana bildirsin. Hükümsüzdür :D
O çakmak kaybolmayan çakmak ama [emoji23][emoji23]

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Piyasada o kadar çok saçma ergen kitabı var ki anlatamam. Ergen kızlar ağlıyorlar falan o dediğim kitaplardan alabilmek için. Allah akıl fikir versin başka okunacak kitap yokmuş gibi yeni yetme ergenlerin kitaplarını okuyorlar.
Ohoo tonla var hem de....

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yok bu arkadaş ortamında 5dk da kaybolan cakmaklardan ama evde kaybolması ilginç. Çocuğun eline geçmese bari evi mevi yakar şimdi durduk yere yalan olmayalım
Aman dikkat :))

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Piyasada o kadar çok saçma ergen kitabı var ki anlatamam. Ergen kızlar ağlıyorlar falan o dediğim kitaplardan alabilmek için. Allah akıl fikir versin başka okunacak kitap yokmuş gibi yeni yetme ergenlerin kitaplarını okuyorlar.
Atilla İlhanlar, Cemal Süreyyalar dururken Pelinsuların ve Berkecanların kitaplarını alan bir nesil yetişiyor ona yanarım...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
beyler aşk fakir adamların tesellisidir. aranızda dan brazilian kıvamında zengin olup tek bir kadın ile aşk yaşayacak biri olduğunu düşünmüyorum. bizim kodlamamızda yok. doğadaki tüm erkekler sadece çiftleşmek için vardır. hayvanlara bakın tek olayları bu. seks ve yemek. kabul edin bunu. paramız olsun kralını tanımayız. en fazla bakın en fazlaaa 3 5 ay takılıp şut

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Bence kasmaya gerek yok . Fazla sevdiğinizi belli etmeyin . Ben 10 yıldır Bi bayana ilgiliyim . 8 yıl kadar evvel o bana çıkma teklif etti İlk aşk ilk heyecan yatamıyordum sabahlara kadar 7/24 görüntülü görüşüyorduk webcam msn aracılığıyla . Ara ara gelip gidiyorlardı ve hatta onlar arabayla gider ve git gide ufalırken hafiften ağlamışlığımda var( ne var çocuklluk sayılan yaşlar) Oda beni severdi be. İlk dans , okadar odaklanmıştım ki gözlerine şarkıyı hatırlamam - hatırlamadım diyede kendime kızarım. En son 5 yıl evvel gördüm , son vedalaşmamızmış bilemedim ,sonraki sene söz verdim ama yanına gidemedim . Dedim ya son vedalaşmamız ,Nası Bi heyecansa elim ayağım komple vücudum titriyordu tutamadım tam buse kondururken vurdum kafayı kıza . Neyse bişi demedi demedi de o gittikten sonra 1 hafta sanki ölmüş gibi ızdırap çektim . Devam etti. Öyle 1-2 yıl daha ilişkimiz sürdü sonra kıskançlık falan filan ayrıldık ben ara ara sevgi dolu mesajlar atsamda... yok Bi daha doğrulmadı bana gönlü 4 yıl sonra , 1 ay kadar evvel önce deli gibi araba sürmeler el frenleri falanlar filanlar bu bana mesaj attı neye bu sinirin Diğe bende sana dedim ve bütün birikmişi kustum resmen , pas verir gibi oldu , yanına geleyim tekrar deneyelim dedim ne dese beğenirsiniz - sana karşı öyle şeyler hissetmiyorum arkadaş olarak görüyorum . Ben yıldo gibi ne ne ne dedim dedimsede kendi kendime erkekliğe de şey sürmeden kusura bakma falan gibi son sürat döndüm ve her yerden engelledim sildim iki dakikada . -ama şimdi tekrar arkadaş eklemeye hazırlanıyorum . Herkes anlatmış birşeyler bende karalayayım dedim sevgiler herkese kardeşlerim ...ALLAH yardımcımız olsun , herşeyi bilen görendir...

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Bence kasmaya gerek yok . Fazla sevdiğinizi belli etmeyin . Ben 10 yıldır Bi bayana ilgiliyim . 8 yıl kadar evvel o bana çıkma teklif etti İlk aşk ilk heyecan yatamıyordum sabahlara kadar 7/24 görüntülü görüşüyorduk webcam msn aracılığıyla . Ara ara gelip gidiyorlardı ve hatta onlar arabayla gider ve git gide ufalırken hafiften ağlamışlığımda var( ne var çocuklluk sayılan yaşlar) Oda beni severdi be. İlk dans , okadar odaklanmıştım ki gözlerine şarkıyı hatırlamam - hatırlamadım diyede kendime kızarım. En son 5 yıl evvel gördüm , son vedalaşmamızmış bilemedim ,sonraki sene söz verdim ama yanına gidemedim . Dedim ya son vedalaşmamız ,Nası Bi heyecansa elim ayağım komple vücudum titriyordu tutamadım tam buse kondururken vurdum kafayı kıza . Neyse bişi demedi demedi de o gittikten sonra 1 hafta sanki ölmüş gibi ızdırap çektim . Devam etti. Öyle 1-2 yıl daha ilişkimiz sürdü sonra kıskançlık falan filan ayrıldık ben ara ara sevgi dolu mesajlar atsamda... yok Bi daha doğrulmadı bana gönlü 4 yıl sonra , 1 ay kadar evvel önce deli gibi araba sürmeler el frenleri falanlar filanlar bu bana mesaj attı neye bu sinirin Diğe bende sana dedim ve bütün birikmişi kustum resmen , pas verir gibi oldu , yanına geleyim tekrar deneyelim dedim ne dese beğenirsiniz - sana karşı öyle şeyler hissetmiyorum arkadaş olarak görüyorum . Ben yıldo gibi ne ne ne dedim dedimsede kendi kendime erkekliğe de şey sürmeden kusura bakma falan gibi son sürat döndüm ve her yerden engelledim sildim iki dakikada . -ama şimdi tekrar arkadaş eklemeye hazırlanıyorum . Herkes anlatmış birşeyler bende karalayayım dedim sevgiler herkese kardeşlerim ...ALLAH yardımcımız olsun , herşeyi bilen görendir...
İçim acıdı, geçmiş olsun.

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Yani o yıkılma acı çekme olayını aştık artık . Gram içsel olarak Bi kıpırdanma yok hafif trole vuruyoruz .(on yıl sonra ilk heyecan kalmıyormuş demekki :))))

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hoşlandığım bi hanım kızımız da bana arkadaş olarak görüyorum seni demişti, bi şekil dil yaptım arkadaş sevgili olabileceğimize doğru gidiyordum ama ben seni hep bi abi gibi gördüm dedi, arka fonda sevdiğim kız bana abi diyince şarkısı. Ok kib by dedim usulünce. Bi hafta sonra Msj atıyo seni kaybetmek istemiyorum diye. Yarım akıllıymış o zaman anladım

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
photo_2016-12-14_16-26-37.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım